Co może być przyczyną brązowych upławów?
Od ponad 2 tygodni mam brązowe upławy. Zaczęły się 12 dnia cyklu (cykl trwa ok. 35 dni). Nie mam żadnych innych objawów. Wydzielina jest ciemno brązowa, czasami widać jasnoczerwoną krew.. 2 tygodnie temu byłam u ginekologa i nie stwierdził żadnej infekcji, badanie fizykalne było prawidłowe. Na początku roku miałam robione USG dopochwowe i wynik był również prawidłowy. Ostatnia cytologia również była prawidłowa. Co może być przyczyną uplawow?

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Przyczyną upławów może być infekcja, która rozpoczęła się już po wizycie u lekarza. Sugeruję kolejną wizytę u ginekologa, który Panią zbada i zaleci leczenie. Pozdrawiam!