Brązowe upławy po poronieniu

Witam mam 22 lata i 2 miesiące temu poroniłam, po wizycie kontrolnej lekarz wykrył u mnie infekcje pochwy przepisał mi globulki dopochwowe i antybiotyki..po wybraniu wszystkich leków udałam się na wizytę kontrolną przy której lekarz stwierdził że wszystko jest już dobrze dostałam tabletki antykoncepcyjne i obecnie przy drugim tygodniu stosowania zauważyłam że mam brązowe upławy. Nie mają one żadnego zapachu, zauważyłam jeszcze że pojawiły mi się takie jakby grudki czy takie krostki ale pod skórą przy wejściu do pochwy... Co to może być? Aha i jeszcze dodam że uprawialiśmy seks z chłopakiem przy użyciu prezerwatyw ale to po wizycie u ginekologa. Miesiączkę po poronieniu miałam regularnie co 29 dni i teraz jestem w połowie cyklu PS. z góry dziękuje za odpowiedź
22 LAT ponad rok temu

Dzień dobry!

Przy pierwszych miesiącach stosowania antykoncepcji mogą pojawiać się dodatkowe plamienia czy krwawienia. Jest to sprawa nie budząca niepokoju, zwłaszcza że dopiero co była Pani badana przez lekarza i wszystko było w porządku.
Natomiast grudki w przedsionku pochwy jeśli są bolesne w trakcie dotykania mogą świadczyć o zapaleniu gruczołu Bartholina. Zapalenie wymaga leczenia antybiotykiem.
z poważaniem