Co oznaczają brązowe upławy o nieprzyjemnym zapachu?

Witam, co mogą oznaczac brązowe upławy o nieprzyjemnym zapachu? Trwają zwykle 7-10 dni, od okolo 15 dnia cyklu. Czasem pobolewa mnie lewy jajnik. Ginekolog leczyl mnie na grzybice, po wybraniu antybiotyku i globulek dopochwowych bez poprawy. Wzieto wymaz na paciorkowce gr B - nic nie wyszło. Doktor kazał brać Hexatiab i przyjść do kontroli. Mineło 10 dni od ostatniej globulki a upławy dalej są. Dodam, że przyjmuje plastry antykoncepcyjne. Prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczne są badania hormonalne proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa ponownie