Swędzenie pochwy po miesiączce i wydzielina o nieprzyjemnym zapachu

Witam. Mam 19lat, jeszcze nigdy nie współżyam. Kilka dni po miesiączce dostałam swedzenia pochwy i wydzielinę o nieprzyjemny zapachu. Teraz po upływie już prawie 3 tyg. zauważyłam "opuchliznę" i mocne zaczerwienienie pochwy gdzie teraz występuje dużo wydzieliny o nieprzyjemnych zapachu i jest ona płynna oraz dość mocne swedzenie. Czy sąjakieś leki bez obycia się wizyty u ginekologa?czym to jest spowodowane?

Witam,
może Pani kupić w aptece globulki dopochwowe na infekcje mieszane i je stosować.
W razie nie ustąpienia dolegliwości w ciągu 3-5 dni po zastosowaniu globulek, nalezy skontaktowac się z ginekologiem.

Pozdrawiam serdecznie!