Wydzielina z pochwy o nieprzyjemnym zapachu - co jest nie tak?

Witam,
24 października 2010r miała zabieg zamrażania nadżerki, przez ok. miesiąc jeździłam na zmianę opatrunków i na ostatniej wizycie Pani doktor powiedziała że wszystko jest dobrze i za 4 dni mogę współżyć. Niestety zaraz na drugi dzień po wizycie łechtaczka i wargi spuchły, zaczerwieniły się i miałam objawy jak przy drożdżycy (co zdarza mi się dość często) - wybrałam N**** i kilka tabletek dopochwowych na uregulowanie flory bakteryjnej. Objawy minęły.
Pierwszy okres po zabiegu miałam dość skąpy. Przed kolejnym okresem pojawiła się wydzielina jakby z kroplą krwi...ok. 5 dni przed okresem (co nigdy mi się nie zdarzyło). Moje cykle trwają od 28-31 dni średnio. Ostatni okres miałam 24 grudnia 2010r. i zaczynam się martwić ponieważ od kilku dni mam wydzielinę z pochwy lekko zabarwiona na brązowo o intensywnym nieładnym zapachu. Jest jej niewiele, ale martwię się czy może to być spowodowane jakimiś powikłaniami po zabiegu, czy też być może odnowieniem nadżerki?
Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Dziękuję, pozdrawiam. Lila.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie.

Nieprzyjemny zapach oraz zmiana barwy wydzieliny może świadczyć o zakażeniu dróg rodnych. Może to być infekcja bakteryjna, wirusowa, bądź grzybicza. Tezę o zakażeniu może potwierdzać fakt, iż ma Pani skłonności do drożdżakowego zapalenia pochwy.

Proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem, który po zebraniu wywiadu i przeprowadzeniu badania zaleci odpowiednie leczenie dokuczliwych objawów.