Wydzielina z pochwy o nieprzyjemnym zapachu

Mam 18 lat i od 3 miesięcy dokucza mi problem takiej wydzieliny. Jest to dla mnie ogromny dyskomfort. Do 11 dni po miesiączce jest normalna wydzielina tylko brzydko pachnie, a potem mniej wiecej w okresie dni płodnych wraca twarożek. Podczas chodzenia wypływa taka kleista maź w formie twarożku w białym kolorze. Prosze o poradę. Stosowałam G*** przepisany przez ginekologa jednakże to nie pomogło na długo, po 10 dniach stosowania miałam jakieś 3 tygodnie spokoju, a potem znowu wróciło...

Witam serdecznie.

Biała wydzielina o wygladzie twarozku oraz o nieprzyjemnym zapachu jest objawem stanu zapalnego pochwy. Najprawdopodobniej jest to infekcja spowodwana przez grzyby. Jeżeli poprzedni lek nie pomógł wymaga Pani zmiany preparatu. Być może konieczne będzie wykonanie posiewu z pochwy.
Pozdrawiam