Co robić w przypadku nieprzyjemnego zapachu z pochwy i upławów?

Witam. Od miesięcy mam nieprzyjemny zapach z pochwy i upławy. Myje się regularnie. Używam żelu lactacyd i różne globulki dopochwowe ale pomagają tylko do czasu skończenia się opakowania A potem znow to samo. Co robic? Boję się że to jakis rak albo niewiem. Proszę o pomoc

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam udać się na wizytę do ginekologa. Najprawdopodobniej jest to związane z waginozą bakteryjną lub zapaleniem pochwy, np. o etiologii grzybiczej. Pozdrawiam i życzę zdrowia.