Przyczyny brązowo-różowych upławów

Dzień dobry . Okres miałam jakieś 2 tygodnie temu, nagle pojawiły mi sie brązowo-różowe upławy. Ostatni okres był bardzo słaby nie uprawiałam nigdy sexu, tylko miesiąc temu palcowkę ale w ubraniu po tym miałam właśnie ten okres.Ostatnio miałam dużo stresu. Jakie mogą być przyczyny tych upławów ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją. Nie można wykluczyć hormonalnego podłoża objawów. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.