Brązowe upławy, bóle jajników

Witam od wczoraj mam brązowe upławy nie bolą mnie jajniki badania robiłam nie dawno i wszystko było w porządku wiec jaka może byc tego przyczyna?dodam że juz rodziłam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane infekcją czy zaburzeniami hormonalnymi. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostycznym.