Ból w podbrzuszu, mdłości i żółte upławy a zapalenie przydatków

Witam, od lipca przyjmuje tabletki antykoncepcyjne. Tydzień temu skończyl mi się okres. Od tego czasu czuje tępy ból w podbrzuszu oraz mdłości. Pare razy dostrzegłam żółte upławy z pochwy (nie za obfite). Nie mam podwyzszonej temperatury, ani m,ój ból nie jest promieniujący. Czy to może być zapalenie przydatków?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane stanem zapalnym w obrębie układu rozrodczego. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.