Ból podbrzusza u 47-latka

Witam od dwóch dnia boli mnie podbrzusze jest to ból przechodzący i nawracający jak masuje brzuch to ból jest mniejszy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ból podbrzusza może być spowodowany błędem dietetycznym. Nie można wykluczyć innych nieprawidłowości w obrębie układu pokarmowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.