Ból brzucha i trudności z wypróżnieniem

Witam serdecznie! Od soboty (tydzień temu) męczy mnie ból brzucha. Często również kuje w okolicach brzucha, trzustki, wątroby i w podbrzuszu. Nie mogę się również wypruznic a dziś co chwilę oddaję mocz. W piątek miałam pobierana krew i badanie moczu. OB wyszło 8 więc to nie wyrostek, prawda? Inne wyniki również wyszły prawidłowo. Skąd więc opisane dolegliwości i co robić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane błędem dietetycznym. Nie można wykluczyć innych nieprawidłowości w obrębie układu pokarmowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty gastrologa, który pokieruje procesem diagnostycznym.