Ból brzucha po prawej stronie pępka i częste oddawanie moczu

Od kilku dni boli mnie brzuch po prawej stronie pępka. W ciagu dnia to słabe kłucie a czasami sa ataki mocnego kłucia, ze aż mnie skręca. Dodam, ze okres spoźnia mi się 2 tygodnie i często oddaje mocz. Nie jest to ciąża. Co to może byc?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na infekcję układu moczowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.