Ból po prawej stronie brzucha na wysokości pępka a stres

Boli mnie po prawej stronie brzucha na wysokości pępka. Co to moźe być? zaznaczam że miesiąc temu miałem sytuację stresową, trzy razu kłótnia w pracy, po których zauważyłem silne napięcie brzuch, że aż mnie bolało. Ból minął ale są nawroty lecz nie tak silne.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe mogą mieć podłoże somatyczne jak i psychogenne. Może być to wynik patologii w obrębie układu moczowego, pokarmowego jak i wielu innych. Sugeruję wizytę u lekarza POZ, który zbierze wywiad, zbada Pana oraz pokieruje dalszym postępowaniem.