Codzienny ból pleców po prawej stronie na wysokości żeber

Nie wiem co mi jest. Codziennie rano budzi mnie bul pleców po prawej stronie kręgosłupa na wysokości pieszych żeber. Miałem wiele kontuzji i wiem na pewno ze to nie jest normalny bul plecow który pochodzi od miesnia czy kręgosłupa. Bul powtarza się codziennie rano on około pół roku i do godziny po wstanie ustaje. Wydaje mi się ze to kamień na nerkach wiec zacząłem pić więcej wody i trochę pomogło ale dalej jest uciążliwy bul i chodzę nie wyspany przez to. Może ktoś mi pomóc? Dziękuję.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe mogą mieć wiele przyczyn. Może być to bowiem wynik patologii kręgosłupa, dróg moczowych a nawet wątroby i pęcherzyka żółciowego. W celu postawienia konkretnego rozpoznania proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Pana i pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.