Ból dołu pleców i okolicy biodra

Witam Od kilku dni boli mnie dół pleców a raczj blizej posladka. Ból jest trudny do zlokalizowania bo czasami mam wrażenie, ze leży gdzieś w lewym biodrze. Najgorzej jest jak wykonam jakiś ruch, np. gdy sie przewracam z pozycji na brzuchu na plecy i wykonuję ruch w prawą stronę lub gdy wstaję z pozycji siedzącej. Jak siedze to również odczuwam taki tępy ból. Jakis czas temu przechodziłam zapalenie kłebuszków nerwowych własnie po lewej stronie i przyjmowałam zastrzyki. Prosze o pomoc. Moze jakies ćwiczenia by pomogły. Nie chce kolejny raz brać leki, poniewaz mam problemy z trzustka, a ona na nie róznie reaguje. Prosze o pomoc. Dziekuje Agnieszka

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem patologii w obrębie kręgosłupa L-S. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.