Bóle pleców w części środkowej

Bolą mnie plecy w części środkowej , słabość w rękach nawet przy noszeniu lekkiej torebki, i przy trzymaniu telefonu przy uchu, zmywaniu naczyń. Przy cofania samochodem przy typowym ruchu ciała tj. ułożeniu ręki na fotelu pasażera i skręcie w prawo by patrzeć do tyłu ból w plecach między łopatkami. Ponadto ostatnio cały czas ból wokół i pod prawą łopatką. Czy to problem z kręgosłupem czy mięśniami? Przy RTG barku wg opisu lordoza szyjna zniesiona. Innego badania nie robiłam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.