Bóle pleców w części środkowej
Bolą mnie plecy w części środkowej , słabość w rękach nawet przy noszeniu lekkiej torebki, i przy trzymaniu telefonu przy uchu, zmywaniu naczyń. Przy cofania samochodem przy typowym ruchu ciała tj. ułożeniu ręki na fotelu pasażera i skręcie w prawo by patrzeć do tyłu ból w plecach między łopatkami. Ponadto ostatnio cały czas ból wokół i pod prawą łopatką. Czy to problem z kręgosłupem czy mięśniami? Przy RTG barku wg opisu lordoza szyjna zniesiona. Innego badania nie robiłam.

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.