Ból w środkowej części pleców jako skutek wad kręgosłupa

Od paru miesięcy pojawia się czasami u mnie ból w środkowej częśći pleców promieniujący na lewą stronę. Lewe żebro mam bardziej wystające? Oprócz tego mam okrągłe plecy a w odcinku lędżwiowym wklęsłe. Czy ból może być przyczyną wad kręgosłupa czy może mieć inne podłoże? Dodam , że ból nasila się po wysiłku fizycznym.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do specjalsity ortopedy,który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.