Bóle w środkowej części pleców

Mam bóle w środkowej części pleców (poniżej łopatek, do okolicy krzyżowej). Ból nasila się przy nagłej zmianie pozycji (wstawanie, siadanie, pochylanie się, podnoszenie różnych rzeczy). Ból jest także podczas leżenie i zmianie pozycji. Przy silnym opukiwaniu pleców nic nie boli. Nerki chyba wykluczam (brak gorączki, wymiotów, nie mam też problemów z oddawaniem moczu - brak pieczenia). Po wzięciu tabletki ibupromu/ apapu - wtedy ból ustępuje (mogę się przychylać podnosić ciężary itp.)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Konieczne jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.