Co mogą oznaczać bóle w lewej dolnej części pleców?

Od wczoraj mam silny ból w lewej dolnej części pleców, nie mogę chodzić siedzieć najlepiej gdy leżę w jednej pozycji, nie również wziasc głębszego oddechu bo ból się na siła a leki przeciwbolowe nie pomagają a dzisiaj ból stał się gorszy i idzie w lewy bok w stronę pachwin. Czy to moga być nerki czy coś innego?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć