Ból dolnej części pleców po przebudzeniu

Witam :) Od paru dni jak budzę się rano to strasznie boli mnie dolna część pleców. A dzisiaj w nocy obudziłam się i bolała mnie lewy dół pleców. Ból promieniował przez całą nogę. Co to może być? Myślałam że może mam przesilony kręgosłup albo to nerki. Są jakieś domowe sposoby na wyleczenie tego?

Objawy wskazują na ból odkręgosłupowy. Niestety, domowe sposoby leczenia nie oferują długotrwałych wyników ( leżenie, unikanie wysiłków) więc myślę że powinna Pani udać się do lekarz POZ który będzie mógł przepisać leki ( przeciwzapalne, rozkurczowe ) po uprzednim pani zbadaniu i zdecydować o dodatkowej diagnostyce/skierowaniu do specjalisty.