Przeszywający ból w dolnej prawej części pleców

Witam.od pewnego czasu mam straszny przeszywajacy bol z prawej dolnej strony plecow,wydaje mi sie ze to od nerki.boli najczesciej gdy duzo chodze.czy mam problem z nerkami?

Magdalena StusiĹska

Ból związany z kamicą nerkową raczej umiejscawia się w środkowej części pleców i promieniuje do pachwiny. nie jest również związany z ruchem. Być może opisywane przez pana objawy to objawy rwy kulszowej- jednak należy udać się do lekarza POZ aby zbadał Pana i zlecił dalsze postępowanie.