Ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowo-krzyżowym u 56-latki

Witam.Mam 56 lat,a bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowo krzyżowym towarzyszyły mi od dawna.Jest to pewnie wynikiem ciężkiej pracy fizycznej jaka przez lata wykonywałam.Jednak od 4 miesięcy czuje się znacznie gorzej(bardzo zabolało gdy coś dźwignęłam).Ból utrzymuje się cały czas,boli raz mocniej,raz mniej,promieniuje na pośladek.Brałam leki:Mydocalm,Febrofen,Diclak,nie pomogło.Wynik RTG:spłycenie lordozy.Zwężenie przestrzeni międzykręgowej L5S1.Drobne prawostronne skrzywienie kręgosłupa L.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej opisane dolegliwości są spowodowane zmianami zwyrodnieniowymi w obrębie lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.