Kłucie brzucha z prawej strony i uczucie pełności

kucie brzucha z prawej strony i uczucie pełnosci a kucie przejśćiowe

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są bardzo niecharakterystyczne i mogą mieć wiele przyczyn. Może być to bowiem wynik schorzeń przewodu pokarmowego, wątroby, pęcherzyka żółciowego, itd. W celu ustalenia konkretnej przyczyny konieczna jest dokładniejsza diagnostyka. Sugeruję zatem konsultację z lekarzem rodzinnym, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.