Promieniujące bóle brzucha po prawej stronie

mam bóle brzucha po prawej stronie lecz promieniuje po całym brzuchu ostatnio mam uczucie jakby prawa strona była zimna i nie czuje jej nie wiem co to dodam jeszcze ze mój stolec jest zadki

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są dość niecharakterystyczne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by tylko na tej podstawie postawić jakąkolwiek diagnozę. Może być to bowiem wynik błędu żywieniowego, infekcji pokarmowej, infekcji pasożytniczej, chorób pęcherza żółciowego, wątroby i wielu innych. Proszę skonsultować się z lekarzem, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.