Ból w klatce piersiowej, pleców i pod pachami

Witam. Od 3 miesiecy kuło mnie w klatce piersiowej byłam u lekarza stwierdził u mnie arytmie serca, po miesiacu poszłam znów do lekarza i arytmii juz nie bylo, ale nadal mnie boli w klatce nad piersiami w plecach pod pachami, boli mnie wszystko, żle sie położe to zaczyna bolec rusze inaczej tez boli. Co to może byc i co na to brac aby nie bolało ??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są dość niecharakterystyczne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by tylko na tej podstawie postawić jakąkolwiek konkretną diagnozę. Proszę udać się do lekarza POZ, który zbierze szczegółowy wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.