Trudności z głębokim oddychaniem, ukłaciu w klatce piersiowej, niskie tętno i spadki ciśnienia oraz krwawienie z dziąseł i odbytu

ostatnio zdarza mi się nie móc głęboko odetchnąć, do tego dziwne ukłucia z lewej strony okolice serca, czasem dziwna ciężkośc i uczucie przytkania na środku miedzy piersiami. Tętno bardzo często poniżej 50. Ciśnienie czasem spada mi do 105/46. Okresowe krwawienia z dziąseł i odbytu. Morfologia w normie, lekko podwyższony sód, lekko poniżej normy neutrocyty%. Alt lekko podwyższony. Mocznik górna granica normy. Najbardziej martwi mnie krwawienie, kłucie w klatce i tętno.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są niecharakterystyczne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by tylko na ich podstawie postawić jakąkolwiek konkretną diagnozę. Sugeruję jednak konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Pana oraz pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym!