Częsty ból i pieczenie po lewej stronie podbrzusza

Witam ,mam często ból i pieczenie po lewej stronie podbrzusza , czym to jest spowodowane ,czy to coś grożnego ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są niecharakterystyczne i mogą mieć wiele przyczyn. Może być to bowiem wynik patologii w obrębie układu pokarmowego, układu moczowego jak i układu rozrodczego. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.