Twój przewodnik po zdrowiu

  1. Opisz swój problem. Pomożemy Ci znaleźć odpowiedź w bazie ponad miliona porad!
  2. Nie ma informacji, których szukasz? Wyślij pytanie do specjalisty.
Rozpocznij
7 5 0 , 1 7 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Uczucie niepełnego wypróżnienia: Pytania do specjalistów

Dlaczego nie mogę się wypróżnić do końca mając 30 lat?

Witam. Od pewnego czasu mam uczucie niepełnego wypróżnienia. Nie mam bóli brzucha, podwyższonej temperatury ani nic takiego tylko samo to uczucie. Czuję, że chce się załatwić, ale nie mogę wyprzeć, więc od tarcia i pomagania sobie ręcznie bardzo rzadko... Witam. Od pewnego czasu mam uczucie niepełnego wypróżnienia. Nie mam bóli brzucha, podwyższonej temperatury ani nic takiego tylko samo to uczucie. Czuję, że chce się załatwić, ale nie mogę wyprzeć, więc od tarcia i pomagania sobie ręcznie bardzo rzadko zdarza mi się uszkodzić śluzówkę. Czy to mogą być hemoroidy? Dodam, że wyczuwam jakbym odbyt czy zwieracz był ciągle napięty.
odpowiada 1 ekspert:
dr n. med Monika Łukaszewicz
dr n. med Monika Łukaszewicz

Do jakiego lekarza pójść z tymi objawami?

Dzien dobry, Mam 32 lata i pewien problem. Otóż, kilka razy w miesiącu zamiast stolca oddaje ogromna ilość zywoczerwonej krwi. Czuje parcie ja na zwykly stolec, tylko nigdy nie wiem, czym to się skonczy. Moj dziadek zmarl na raka... Dzien dobry, Mam 32 lata i pewien problem. Otóż, kilka razy w miesiącu zamiast stolca oddaje ogromna ilość zywoczerwonej krwi. Czuje parcie ja na zwykly stolec, tylko nigdy nie wiem, czym to się skonczy. Moj dziadek zmarl na raka jelita grubego, 2 jego synów ma zdiagnozowanego raka jelita, ale są to osoby po 60rz. Nie wiem w xasadzie czego oczekuje, ale do tej pory myslalam ze to hemoroidy. Nie mam uczucia pieczenia i swędzenia odbytu, ale uczucie niepełnego wypróżnienia praktycznie zawsze. Często jest mi niedobrze. Odżywiam się zdrowo. Do jakiego lekarxa powinnam się udać? A moze przeczekac? Badanie per rectum tak bardzo mnie paraliżuje, że wizyte u lekarza odwlekam juz kilka miesięcy
odpowiada 1 ekspert:
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie

Czy wymienione objawy mogę być spowodowane ogromnym stresem?

Dzień dobry, miesiac temu miałam stresujaca sytuacje z bólem plecow i pobytem w szpitalu. Od tamtego czasu mam wzdęcia, zaparcia na przemian z biegunkami i cienkie stolce, mam parcie na pecherz i uczucie niepełnego wypróżnienia. Jestem ogólnie rozdrażniona i... Dzień dobry, miesiac temu miałam stresujaca sytuacje z bólem plecow i pobytem w szpitalu. Od tamtego czasu mam wzdęcia, zaparcia na przemian z biegunkami i cienkie stolce, mam parcie na pecherz i uczucie niepełnego wypróżnienia. Jestem ogólnie rozdrażniona i zestresowana. Za miesiac mam kolonoskopie, poniewaz moja mama 4 lata temu zmarła na raka esicy. Czy wyzej wymienione objawy mogę być spowodowane ogromnym stresem?
odpowiada 1 ekspert:
Mgr Bożena Waluś
Mgr Bożena Waluś

Dlaczego nie mogę do końca oddać stolca?

Od 4 dni mam uczucie niepełnego wypróżnienia bądż nie wypróżniam wszystkiego. Gazy odchodzą normalnie nie odczuwam żadnych dolegliwości bólowych brzucha
odpowiada 1 ekspert:
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie

Skąd mogła pochodzić ta krew?

Jestem w ciąży I mam problemy z oddawaniem stolca. Wczoraj po chyba zbyt dużym parciu na niego zauważyłam na papierze małą ilość krwi wydzielającej się najpeirw z odbytu a później z pochwy. Przed ciąża bylam u proktologa, który... Jestem w ciąży I mam problemy z oddawaniem stolca. Wczoraj po chyba zbyt dużym parciu na niego zauważyłam na papierze małą ilość krwi wydzielającej się najpeirw z odbytu a później z pochwy. Przed ciąża bylam u proktologa, który stwierdził że mam szczelinę odbytu wraz z guzkiem wartowniczy. Przepisał maść która pomogła na jakiś czas. W ciąży się pogorszyło. Czy jest możliwe że krew nie pochodzila z pochwy tylko z odbytu? Bardzo się boję, że przez to mogło stać się coś mojemu dziecku. Proszę o odpowiedź, z góry dziękuję.
odpowiada 1 ekspert:
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie

Jak leczyć te problemy z oddawaniem stolca?

Mam okropne problemy z oddawaniem stolca są one przewlekłe tylko ze ostatnio żadne środki mi nie pomagają po czopkach muszę się bardzo wysilać aby coś oddać i są to bardzo małe kulki cały czas nie jestem w stanie się wypróżnić... Mam okropne problemy z oddawaniem stolca są one przewlekłe tylko ze ostatnio żadne środki mi nie pomagają po czopkach muszę się bardzo wysilać aby coś oddać i są to bardzo małe kulki cały czas nie jestem w stanie się wypróżnić całkowicie ,mam parcie ale gdzieś w końcowym odbycie mam problemy .Czuję się przez to bardzo żle piję dużo wody ale to nic nie daje tylko mam coraz to większy brzuch ,jem owoce płatki siemię piję ciągle też mam niedobór sodu przez co mam raz spadki raz wzrosty ciśnienia ja,zawroty głowy tracę świadomość przez co mam połamane kości lecę w momencie aż ktoś mnie znajduje jest to bardzo niebezpieczne ,często boli mnie odbyt chodzę do lekarza rodzinnego ,robiłam niektóre badania na jakie mnie skierowano ale nic nie wykazało .Też miałam już dwa razy skierowanie do szpitala badania dokładne bo tylko mi się mówi że powinnam w szpitalu zrobić dokładne badania ale już dwa razy mi odmówili do gasrtoentorologa jestem zapisana ale dopiero mam termin za rok .,proktolog powiedział że nic już nie jest w stanie zrobić że muszę z tym żyć a mnie boli i żołądek i jelita szczególnie w nocy i jestem pozostawiona sama sobie proszę mi powiedzieć co ja mam zrobić mam 70 lat i te problemy narastają ,mam konto na e-pacjent
odpowiada 1 ekspert:
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie

Co może być przyczyną tych dolegliwości u 20-latka?

Witam od jakiegoś czasu mam codzienne bóle brzucha najczęściej nadczo. Wrażenie niepełnego wypróżnienia do tego kał jest średnicy kciuka. Częste zgagi i gazy w większej ilości co może byc tego przyczyną?
odpowiada 4 ekspertów:
Naturopata - specjalista medycyny naturalnej Mariusz Bek
Naturopata - specjalista medycyny naturalnej Mariusz Bek
Lek. Bianka Małczuk
Lek. Bianka Małczuk
Lek. Karol Gołębiewski
Lek. Karol Gołębiewski
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie

Na co wskazuje moja przewlekła biegunka?

Od marca mam problem z brzuchem. Zaczęło się od biegunki w nocy. Od tamtego czasu stolec jest bardziej luźny. Wypróżniam się rano, często po godzinie w pracy drugi raz. Po pierwszym razie mam czasem uczucie niepełnego wypróżnienia. Zdarza się, że... Od marca mam problem z brzuchem. Zaczęło się od biegunki w nocy. Od tamtego czasu stolec jest bardziej luźny. Wypróżniam się rano, często po godzinie w pracy drugi raz. Po pierwszym razie mam czasem uczucie niepełnego wypróżnienia. Zdarza się, że w stolcu znajdują się resztki pokarmu na przykład warzywa.W nocy dolegliwości ustępują. Ból brzucha jest umiarkowany najczęściej poniżej pępka po prawej i lewej stronie. W nocy dolegliwości ustępują. Obecnie biorę probiotyk raz dziennie oraz iberogast dwa razy dziennie. Co to może być za przypadłość? Warto zrobić USG jamy brzusznej?
odpowiada 1 ekspert:
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie

Co mogą oznaczać te krwawienia z odbytu?

W ciągu miesiąca miałam cztery krwawienia z odbytu. Dość spore, jasnoczerwona krew. Dwa razy bez wypróżniania się. Do tego dochodzą bóle brzucha, podobne do menstruacyjnych, uczucie niepełnego wypróżnienia się. Nie wiem czy to jest powiązane, ale obrzęk lewej... W ciągu miesiąca miałam cztery krwawienia z odbytu. Dość spore, jasnoczerwona krew. Dwa razy bez wypróżniania się. Do tego dochodzą bóle brzucha, podobne do menstruacyjnych, uczucie niepełnego wypróżnienia się. Nie wiem czy to jest powiązane, ale obrzęk lewej nogi, utrzymujący się dość długo. Czy to mogą być hemoroidy czy coś innego?
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Aleksandra Witkowska
Lek. Aleksandra Witkowska

Jak leczyć skutecznie napadowe bóle odbytu?

Witam serdecznie. Od dzieciństwa cierpię na napadowe bóle odbytnicy. Zostały one zdiagnozowane jako zespół napadowego bólu ekstremalnego (mutacja genetyczna). Ból towarzyszy mi od lat i w sposób znaczący wpływa na mój komfort życia. Jest oporny na farmakoterapię, a poprzez wieloletnie... Witam serdecznie. Od dzieciństwa cierpię na napadowe bóle odbytnicy. Zostały one zdiagnozowane jako zespół napadowego bólu ekstremalnego (mutacja genetyczna). Ból towarzyszy mi od lat i w sposób znaczący wpływa na mój komfort życia. Jest oporny na farmakoterapię, a poprzez wieloletnie trwanie przyczynił się do całkowitego zaburzenia mechanizmów wypróżniania. Czy w sytuacji gdy ból wciąż mi towarzyszy, a metody farmakologiczne są nieskuteczne istnieje możliwość jęczenia operacyjnego związanego z usunięciem odbytnicy i wyłonieniem stomii tak jak w przypadku choroby Leśniewskiego-Crohna lub nieswoistych zapaleń jelita grubego?
odpowiada 1 ekspert:
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie

Dlaczego mam te ciągłe problemy z wypróżnianiem?

Witam, mam problemy z wyproznianiem. Jestem aktywna fizycznie, jem bogato w błonnik oraz wypijam dziennie minimum 3l wody. O samoistnym porannym wypróżnieniu moge zapomnieć, czasem uda się po śniadaniu - ale tez nie zawsze. Często mam uczucie niepełnego wypróżnienia oraz... Witam, mam problemy z wyproznianiem. Jestem aktywna fizycznie, jem bogato w błonnik oraz wypijam dziennie minimum 3l wody. O samoistnym porannym wypróżnieniu moge zapomnieć, czasem uda się po śniadaniu - ale tez nie zawsze. Często mam uczucie niepełnego wypróżnienia oraz trudności z jego jakimkolwiek przebiegiem. Jaka może byc tego przyczyna? dodam tylko, ze jako dziecko przeszłam zakażenie Salmonella oraz w późniejszym okresie dziecinstwa miałam podejrzenia IBS.
odpowiada 1 ekspert:
Naturopata - specjalista medycyny naturalnej Mariusz Bek
Naturopata - specjalista medycyny naturalnej Mariusz Bek

Jak poradzić sobie z zaparciami u 33-latki?

Od kilku miesięcy mam problem z zaparciami i wzdęciami. Stolec bywa albo grudkowaty albo długi i ołówkowaty lub wręcz mam biegunkę (ale rzadko). Ćwiczę i staram się zdrowo odżywiać, piję wody stosunkowo dużo bo ok. 2 litrów samej wody. Mam... Od kilku miesięcy mam problem z zaparciami i wzdęciami. Stolec bywa albo grudkowaty albo długi i ołówkowaty lub wręcz mam biegunkę (ale rzadko). Ćwiczę i staram się zdrowo odżywiać, piję wody stosunkowo dużo bo ok. 2 litrów samej wody. Mam bardzo wzdęty brzuch, nie wiem jak poprawić swój komfort. Waga wzrosła ok.2-3 kg, mam również uczucie niepełnego wypróżnienia oraz czasami ból odbytu po wypróżnieniu.Czuję, że jestem jakby "zatkana", że ciężko nawet mi oddać mocz. Byłam u lekarza rodzinnego, miałam zrobione badania krwi, między innymi w kierunku tarczycy, jednak nic nie wykryto. Obecnie czekam na badania kolonoskopii, jednak termin mam 20 lipca. Chciałabym mimo wszystko poprawić swój komfort i nie wiem co mam robić. Stosowałam leki na zaparcia oraz przeczyszczające, ale nie poprawiły one moje stanu.
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Karol Gołębiewski
Lek. Karol Gołębiewski

Co robić gdy kał jest bardzo rzadki?

Witam, Mam obecnie nie tak dawno skończone 21 lat. Od 3,4 albo 5 lat (nie pamiętam) mam problemy z wyróżnieniem się, obecnie jest gorzej, jakby z upływem czasu bardziej narastało. Przez ten czas nie byłem w tej sprawie u lekarza.... Witam, Mam obecnie nie tak dawno skończone 21 lat. Od 3,4 albo 5 lat (nie pamiętam) mam problemy z wyróżnieniem się, obecnie jest gorzej, jakby z upływem czasu bardziej narastało. Przez ten czas nie byłem w tej sprawie u lekarza. Problem dokładnie wygląda tak. W tej chwili od grudnia chodzę po 4 razy do toalety w celu wyróżnienia. Kał nie jest normalny, w sensie wyglądu i koloru. Zazwyczaj jest to jasny kolor, od ponad roku kał jest rzadki lub bardzo rzadki. Na papierze czasem jest widoczna krew, czasem mało czasem dużo, zazwyczaj taka ciemna krew, moco czerwona. Oprócz tego uczucie niepełnego wypróżnienia, zmęczenie, nawet jak cały dzień Leżę, z czasem coraz większa chęć spania, dłużej i częściej. Biegunki częste, uczucie od niedawna bólu w okolicach odbyty/krocza. Często mocny brzydki zapach po wyproznieniu lub dziwny, jakby słodki. Dni (głównie wieczór lub noc) gdzie produkcja gazów jest bardzo duża, i gazy bardzo śmierdzą. Co to może być? Ps: Pale, alkohol może z 4 piwa w weekend.
odpowiada 1 ekspert:
Prof. dr hab. Jarosław Leszczyszyn
Prof. dr hab. Jarosław Leszczyszyn

Do jakiego specjalisty się udać przy tych problemach z wypróżnianiem?

Witam, jestem kobietą i mam 24 lata. Od dłuższego czasu mam problem z prawidłowym opróżnianiem. Oddaję stolca może raz w tygodniu i to bardzo małą ilość. Zauważyłam też, że w moim organizmie jest bardzo dużo wody której nie potrafię się... Witam, jestem kobietą i mam 24 lata. Od dłuższego czasu mam problem z prawidłowym opróżnianiem. Oddaję stolca może raz w tygodniu i to bardzo małą ilość. Zauważyłam też, że w moim organizmie jest bardzo dużo wody której nie potrafię się pozbyć. Ponadto od kilku dni mam spuchnięte kostki u nóg. Staram się jeść w miarę regularnie, piję dużo wody. Do jakiego specjalisty powinnam się kierować oraz co mogę zrobić już na cito? Pozdrawiam
odpowiada 1 ekspert:
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie

Dlaczego mam te bóle odbytu i pochwy?

Witam. Od blisko miesiąca męczy mnie pewne pytanie, na które odpowiedź pragnęłabym zaczerpnąć. Od tygodnia doskwierają mi następujące dolegliwości: ból lub/i pieczenie pochwy oraz odbytu (niemal całodniowe), problemy z wypróżnianiem się, oddawaniem stolca o różnej konsystencji. Nie wymiotuję, nie mam... Witam. Od blisko miesiąca męczy mnie pewne pytanie, na które odpowiedź pragnęłabym zaczerpnąć. Od tygodnia doskwierają mi następujące dolegliwości: ból lub/i pieczenie pochwy oraz odbytu (niemal całodniowe), problemy z wypróżnianiem się, oddawaniem stolca o różnej konsystencji. Nie wymiotuję, nie mam obolałych piersi, mdłości oraz zawrotów głowy, ale mimo to ogromnie się obawiam. Ból miejsc intymnych oraz odbytu odczuwam przy wypróżnianiu się oraz po - szczególnie w przypadku pochwy. Miewam momentalne bóle podbrzusza oraz dołu pleców. Nadmienię, iż 10 maja współżyłam ze swoim partnerem i po tamtym czasie dostałam miesiączkę z 6-dniowym opóźnieniem, choć i tak powinnam dodać, iż mój cykl miesiączkowania jest wyjątkowo nieregularny. Dodatkowo w moim życiu panuje na co dzień dość sporo stresu w niemal każdej dziedzinie życia, zarówno prywatnego jak i zawodowego. Przez wzgląd na te czynniki w ostatnim czasie również stosunkowo niewiele jadłam, niemal nic i mimo to prawie że nie odczuwałam głodu. Mam 21 lat. Czy powinnam się martwić?
odpowiada 1 ekspert:
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie

Dlaczego mam te zaparcia i guzki okolicy odbytu?

Witam! Mam 18 lat i problem z zaparciami i uczuciem niepełnego wypróżnienia się... To trwa już jakiś rok. A także zaobserwowałam guzki i siny (ciemno fioletowy kolor) przy wejściu do odbytu, jak się wypróżniam czasem boli i też jak siedzę.... Witam! Mam 18 lat i problem z zaparciami i uczuciem niepełnego wypróżnienia się... To trwa już jakiś rok. A także zaobserwowałam guzki i siny (ciemno fioletowy kolor) przy wejściu do odbytu, jak się wypróżniam czasem boli i też jak siedzę. I nieraz mam śluz w kale, co to może być? Proszę o pomoc....
odpowiada 1 ekspert:
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie

Jak leczyć te problemy urologiczne?

Mam problemy urologiczne - czestrze oddawanie moczu - niski cisnienie moczu - dlugi czas oczekiwania na rozpoczenie sikania - uczucie niepelnego wyproznienia - mokry penis po siusianiu co zaobserowowalem - bol w kroczu, ostry i napadowy - jak wsiadam na... Mam problemy urologiczne - czestrze oddawanie moczu - niski cisnienie moczu - dlugi czas oczekiwania na rozpoczenie sikania - uczucie niepelnego wyproznienia - mokry penis po siusianiu co zaobserowowalem - bol w kroczu, ostry i napadowy - jak wsiadam na rower to tym miejscem akurat opieram sie calym ciezarem ciala i jest takie uklucie od krocza do penisa - podczas badania prostaty lekarz jak nacisnal to identycznie uczucie jak wyzej, pradowy ostry bol od razu do penisa - czasami bolą ledzwie - mam kamien w nerce 4mm - raz mialem kolke nerkową - od miesiaca dwoch pogorszenie, niemoznosc normalnego wyproznienia, ale caly czas o tym mysle i mam wrazenie ze sam siebie blokuje - czasami czuje jakby bol w moczowodzie z prawej strony - czasami dreszcze przy sikaniu - czasami bol pecherza (ale raczej pre podczas sikania, moze to dlatego) - raczej wole sikac na siedzaco urolog skierowal mnie na badanie "zwezenia cewki moczowej" w znieczuleniu ogolnym, ktore mam miec juz w najblizszym czasie, ja sie z tą diagnozą nie zgadzam a w dodatku mam problemy z sercem i wedlug mnie nie powinienem byc poddawany znieczuleniu ogolnemu. dodatkowo zwezona cewka moczowa dawalaby objawy caly czas, a czasami sikam jak normalny chlop na 2 m do przodu, a czasami doslownie kropelkuje. mam przebyta i teoretycznie wyleczona dyskopatie, ALE na poczatku roku znow dala o sobie znac dyskopatia, poszedlem do fizjoterapeuty, ktory mnie naprostował, bol plecow minał ale zaczely sie wlasnie te powazniejsze problemy z oddawaniem moczu, dodatkowo zaczalem cwiczyc silowo i to się naklada na siebie - problem z moczem, fizjoterapeuta i trening silowy. Nie chce isc na ten zabieg sprawdzania zwezenia cewki moczowej bo wedlug mnie jest niezasadny, dla pewnosci bylem u drugiego urologa i on zlecil bardziej udanie sie do fizjouro terapeuty badz neurologa. przesiew moczu i ogolne wyszlo dobrze dzis jest sobota, zabieg wprowadzania tej kamery do cewki moczowej mam miec w srode. uwazam, ze jest to bezsensowne, lekarz prowadzacy troche sie sklania ku temu, ze faktycznie to nie to ALE WARTO TO ZROBIĆ - wiadomo dlaczego, beda pieniazki. Ja mam do tego szpitala pol polski, zeby nic mi nie zdiagnozowano. Czuje ze mnie cos trzyma w kroku, albo przewlewkle zapelenie gruczolu krokowego, albo cos ze zwieraczem.
odpowiada 1 ekspert:
Mgr Eryk Włostowski
Mgr Eryk Włostowski

Co oznacza taka wodnista biegunka i bóle brzucha?

Zaczęło się w piątek, od rana czułem że coś jest nie tak. Wieczorem i w nocy był ból brzucha, wymiotowałem i miałem biegunkę, a do tego doszła gorączka ok 37,8°C. W sobotę wymiotowalem około 2 razy, cały czas... Zaczęło się w piątek, od rana czułem że coś jest nie tak. Wieczorem i w nocy był ból brzucha, wymiotowałem i miałem biegunkę, a do tego doszła gorączka ok 37,8°C. W sobotę wymiotowalem około 2 razy, cały czas biegunka i gorączka podskoczyła do 39°C, do tego nadal ból brzucha i mocny ból głowy nawet podczas leżenia. W niedziele temperatura spadła, pozostała tylko chęć wymiotów (bez wymiotów), biegunka cały czas tak jak ból brzucha, ból głowy minął po lekach. W poniedziałek (dzisiaj) cały czas ból brzucha i biegunka. Do tego uczucie niepełnego wypróżnienia i taki jakby guzek z odbytu, który boli podczas podcierania (spróbowałem go "włożyć z powrotem" i się udało, nie boli i nic się nie dzieje. (biegunka wodnista, czasem bardzo delikatnie zbita)
odpowiada 1 ekspert:
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie

Co mogę wziąć na zapalenie pęcherza?

Dwa dni temu miałam usunięty pęcherzyk żółciowy. Dziś dostałam zapalenie pecherza, bo mam straszne parcie i uczucie niepełnego wypróżnienia oraz częstomocz i szczypanie. Czy coś mogę na to wziąć? Mam też wzdęty brzuch.
odpowiada 1 ekspert:
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie

Co robić z bólem brzucha, krwawym stolcem i osłabieniem?

Witam Od paru miesięcy , bo wtedy zaczęłam obserwować mój stan zdrowia ,borykam się z przewlekłym bólem brzucha. Pierwszymi objawami , które zwróciły moja uwagę , że coś jest nie tak , była to krew w stolcu i ciągle... Witam Od paru miesięcy , bo wtedy zaczęłam obserwować mój stan zdrowia ,borykam się z przewlekłym bólem brzucha. Pierwszymi objawami , które zwróciły moja uwagę , że coś jest nie tak , była to krew w stolcu i ciągle towarzyszące mi zaparcia i uczucie niepełnego wypróżnienia . W kolejnych dniach ból stał się bardziej kłujący i zaczął promieniować w kierunku pleców. Wtedy też pojawiła się biegunka . Udałam się do lekarza wysłał mnie na badania krwi i USG , które nie wykazało żadnych problemów. Mimo , że badania wyszły prawidłowo to ból brzucha męczy mnie ciągle , nawet rano po wstaniu , zauważyłam też nadmierna potliwość u siebie , a także gazy , które mi często towarzyszą ,czasami też stolec przyjmuje formę płynną. Zaczyna mnie to już męczyć bo nie ma dnia kiedy brzuch by mnie nie bolał. Mam 19 lat , nie stosuje żadnych używek , nie palę papierosów , moje żywienie także nie uległo jakiejś większej zmianie na przestrzeni roku . Dobrze byłoby widzieć w jakim kierunku mam iść , jakie badania zrobić. Proszę o pomoc ,bo czuję się już bezsilna.
odpowiada 1 ekspert:
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie
Patronaty