Burczenie w brzuchu a zdrowe odżywianie

Witam, Od pewnego czasu mam pewien kłopotliwy i wtydliwy problem, mianowicie, strasznie burczy mi w brzuchu, odżywiam się prawidłowo a brzuch odzywa się nawet gdy jestem najedzony, cały czas coś w nim bulgocze i sie przelewa, ostatnio też zauwarzyłem krew w oddawanym kale, i do tego mam problemy ze snem, czym może być to spowodowane, i jak to ewentualnie leczyć.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie jelit. Proszę udać się na wizytę do specjalisty gastrologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.