Przewlekle wzdęty brzuch, biegunki i nadmierna ilość gazów

Od kilku lat mam ciągle wzdęty brzuch, biegunki, nadmierną ilość gazów. Ciągle burczy mi w brzuchu, przelewa się w żołądku. Poprzedni lekarz zignorował część objawów i zapisał leki psychotropowe, aby "uspokoić" mój układ pokarmowy. Nie postawił diagnozy, uznał, że to na pewno z nerwów - leki nie pomogły, mimo trzymiesięcznego leczenia. Nie wiem, czy powinnam się udać do kolejnego lekarza, jeśli pierwszy nie umiał mi pomóc. Moje dolegliwości są bardzo uciążliwe.
ponad rok temu

Zalety gastroskopii

Gastroskopia to badanie, które pomaga wykryć schorzenia układu pokarmowego. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są zalety tego badania. Na ten temat wypowiada się lek. Marcin Radkowski.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opisane dolegliwości wskazują na nieprawidłowości w obrębie układu pokarmowego. W cel ustalenia dokładnej przyczyny dolegliwości konieczne jest wykonanie szeregu badań dodatkowych. Proszę udać się do specjalisty gastroenterologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym. Do poradni gastroenterologicznej w ramach NFZ konieczne jest skierowanie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty