Upławy po menopauzie

Witam Od kilku m-cy mam upławy.Jest to wydzielina koloru budyniu waniliowego , bezzapachowa.Biorę pół roku aromek , poprzednio 4,5 lat tamoxifen. Leki żadne nie pomagają , próbowałam płukać tantum rose i też bez rezultatu. Jestem tym zmęczona , mam 62 lata i całe życie nie miałam takich problemów. We wrześniu miałam histeroskopię , usunięto mi polip. Proszę o pomoc. Helena

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Występowanie upławów może być spowodowane infekcją. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.