Upławy z odbytu, ciecz z krwią po oddaniu stolca

Witam upławy z odbytu ciecz z krwią po oddaniu stolca utrzymuje się przez około 16 godz objawy od ponad roku 5 lat temu po badaniu kolonoskopowym diagnoza guzki krwawnicze odbytu nie stosowałem żadnych leków proszę o poradę z poważaniem leszek

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinien Pan udać się na wizytę o specjalisty proktologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.