Jak przywrócić erekcję?

Witam mam taki problem ze nie moge uprawiac sexu poniwasz niemam erekcji prubowalem juz wielu lekow i nadal nic czy jest cos na to zeby mi przywruci erekcje

Dzień dobry!

Całkowity zanik erekcji należy skonsultować z lekarzem seksuologiem lub urologiem.

Pański list zawiera zbyt mało informacji, aby podejrzewać przyczyny.

Od jak dawna zaniknęła erekcja?
Czy pojawiają się erekcje nocne i poranne?
Czy odczuwa Pan potrzeby seksualne?
Jak wyglądało Pańskie życie seksualne zanim pojawił się ten problem?
Czy jest Pan obecnie w związku, podejmuje próby współżycia?
Czy zdarzają się zbliżenia udane?
Czy erekcja pojawia się podczas masturbacji?
Jaki jest Pana ogólny stan zdrowia, choroby przewlekłe, urazy, wypadki, przyjmowane leki?
Jakie leki stosował Pan dotąd?
Z jakimi specjalistami się Pan kontaktował?

Pozdrawiam!

Próbowanie leków bez diagnostyki jest błędem.
Proponuję wizytę u lekarza specjalisty seksuologii.
Rokowanie jest zwykle dobre.
Pozdrawiam.