Problemy z erekcją podczas kontaktów seksualnych

Witam. Mam 22 lata i odkąd zacząłem swoją aktywność seksualną mam problem z erekcją. Po nieudanych próbach z pierwszą partnerką byłem pewien że jest to przyczyna orientacji seksualnej ale przy zbliżeniu z tą samą płcią pojawia się ten sam problem. W momencie kontaktu występuje kompletny brak erekcji. Nie pojawia się u mnie też ochota na seks co myślę nie jest do końca normalne zwłaszcza w młodym wieku.

Być może to leży u podłoża problemu, czynniki intrapsychiczne...
W każdym razie brak chęci oraz dysfunkcja seksualna, brak erekcji - wskazują na potrzebę diagnostyki seksuologicznej. Mam nadzieję, że w pobliżu miejsca zamieszkania znajdzie Pan specjalistę.
Są to ważne sprawy i warto pojechać do większego miasta, jeśli tam jest doświadczony lekarz. Bo niestety w wielu powiatach brakuje specjalistów.
Nie podany jest w poście region zamieszkania, nie mogę więc nikogo polecić.
Pozdrawiam i życzę rozwiązania kłopotliwych dla Pana trudności. JW, seksuologia.com

Dzień dobry!

Istotne, czy pojawiają się wzwody i uczucie podniecenia w jakiś sytuacjach; jak ocenia Pan erekcję podczas masturbacji; a także, czy występują wzwody nocne i poranne. Są to kwestie dotyczące fizjologii.
Istnieje jednak także sfera podniecenia i pożądania na poziomie psychicznym, emocjonalnym, myśli i poglądów dot. seksualności itp.
Proszę osobiście skonsultować się z psychologiem-seksuologiem w swojej okolicy.

Pozdrawiam!