Problemy z utrzymaniem erekcji podczas pierwszego kontaktu seksualnego

Witam. Jestem po pierwszym kontakcie seksualnym z dziewczyną. Jednakże gdy miało już dojść do penetracji, miałem problemy z erekcją, nie mogłem jej utrzymać. Ostatecznie skończyło się na seksie oralnym i innych pieszczotach. Czym może być spowodowany ten brak erekcji oraz czy po takim bardzo bliskim i intymnym spotkaniu z dziewczyną mogę już przestać nazywać się prawiczkiem?

Dzień dobry!

Początki życia seksualnego dla większości osób wiążą się z różnego rodzaju trudnościami, np. z uzyskaniem lub utrzymaniem erekcji. Zazwyczaj problem ten samoistnie mija z czasem i rosnącym doświadczeniem.

Określenie dziewica/ prawiczek każdy człowiek może rozumieć inaczej. Dla części ludzi konieczny jest pełny stosunek genitalny a dla innych właśnie seks oralny czy inny rodzaj intymnych pieszczot, aby uznać to za utratę dziewictwa.
To, jak Pan rozumie to pojęcie, zależy tylko od Pana.

Pozdrawiam!