Problemy ze wzwodem podczas próby pierwszego stosunku waginalnego

Witam, mam problem z podnieceniem podczas próby I razu, (odbyłem już około 8 prób, jeden raz nie dawno się udał, ale nie był to pełny wzwód,nie było tak jak być powinno) - brak bodźca, dodam,że jak z dziewczyną umawiamy się na jakieś pieszczoty, sex oralny to wszystko działa jak należy, ale wystarczy,że następnego dnia umawiamy się na próbę stosunku i nie mogę uzyskać wzwodu, lub jest jest zbyt słaby by wejść w partnerkę- tak jakbym miał blokadę przed penetracją, zmiany organiczne odpadają
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Kiedy jest za wcześnie na seks?

Wygląda na to, że Pana intuicja może być słuszna. Jeśli podczas pieszczot i seksu oralnego wszystko jest w porządku, może to wskazywać na występowanie pewnej blokady przed penetracją. Może być ona związana z negatywnymi emocjami bądź obawami (np. przed "sprawdzeniem" się, ciążą itd). Problem ten pojawia się często podczas rozpoczynania życia seksualnego lub w przypadku nowego związku.
Często po pewnym czasie problemy te znikają samoistnie, kiedy zaczynamy czuć się w sytuacji intymnej pewniej. Jeśli tak się nie stanie najlepszym wyjściem jest konsultacja u psychologa-seksuologa.

Pozdrawiam
http://pracownia-terapii.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty