Trudności z utrzymaniem wzwodu podczas penetracji

Witam, mam 27 lat ostatnio miałem swój pierwszy raz. Nie było czasu, trzeba było się szybko i dynamicznie uwijać. Początek był miły, gra wstępna dłuższa, namiętna. Ale przy penetracji nie byłem w pełni gotowy. Po około minucie penetracji miałem kłopot z utrzymaniem wzwodu. I skończyłem już poprzez pieszczoty i indywidualnie na partnerce. Jak to poprawić.

Proponuję podejść do intymności z większym spokojem.
Pozdrawiam. JW

Dzień dobry!

Na podstawie jednego tylko stosunku, dodatkowo odbywającego się w niekorzystnych warunkach, trudno o diagnozowanie jakichkolwiek zaburzeń. Początki życia seksualnego często wiążą się z różnego rodzaju trudności. Często z czasem i rosnącym doświadczeniem one mijają. Ważne, żeby seks nie kojarzył się ze stresem, lękiem, obawami, napięciem czy "zadaniem do wykonania" albo "okazją, którą trzeba wykorzystać".

Pozdrawiam!