Brak orgazmu i ejakulacji podczas seksu

Witam, mam problem z orgazmem podczas stosunku, ponieważ nie odczuwam żadnych doznań ani ejakulacji, to moja druga próba z kobietą i w całym życiu, nie chce dokonać pełnego wzwodu mimo wszystko, może połowę, mam 20 lat i depresje, mimo pół godzinnej zabawy, zero orgazmu ani ejukulacji, myślałem że coś jest nie tak ze sprzętem, podczas masturbacji jest dobrze, chodź się nie masturbuje od dłuższego czasu to chciałem tylko sprawdzić raz czy wszystko gra i jest dobrze, co jest nie tak ?

Dzień dobry.

Z opisu można wnioskować, że podchodzi Pan do seksu dosyć nerwowo - stąd prawdopodobnie słaba erekcja i "żadne doznania i brak orgazmu". Nie pisze Pan też nic na temat partnerki, można więc przypuszczać, że Pana dotychczasowe doświadczenia miały charakter przypadkowych kontaktów, co również mogło mieć niebanalny wpływ na jakość doznań.
Jest Pan młodym człowiekiem, rozpoczynającym dopiero współżycie seksualne. W miarę nabierania doświadczenia, mniejszym skupieniu na własnych reakcjach, a większym na osobie partnerki, opisane problemy powinny samoistnie ustąpić.
Dla uspokojenia proponowałbym też konsultację seksuologiczną, podczas której mógłby Pan zapoznać się z fizjologią współżycia i orgazmu - męskiego i kobiecego.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Wspomina Pan, że jak dotąd podjął Pan dwie próby zbliżenia. Początki życia seksualnego dla większości ludzi wiążą się z różnego rodzaju trudnościami - to naturalne.
Jest możliwe i prawdopodobne, że z czasem, rosnącym doświadczeniem, pozytywną relacją, regularnymi kontaktami seksualnymi i pozytywnym nastawieniem - sytuacja samoistnie poprawi się.
Jeśli jednak jest Pan chory na depresję, to zarówno ona, jak i np. leki stosowane w jej leczeniu mogą sprzyjać i wywoływać trudności seksualne. W związku z tym wszystkie takie wątpliwości i obserwacje należy konsultować osobiście z prowadzącym lekarzem psychiatrą oraz psychoterapeutą.

Pozdrawiam!