Stres przy każdym zbliżeniu z dziewczyną z powodu nieudanej próby współżycia

Witam mam problem od 2 lat jestem ze swoja partnerka i chcielibysmy zaczac wspolzyc lecz po 1 nieudanej probie odczuwam spory stres przy kazdym zblizeniu ze wzgledu na krotka i niepelna erekcje , wczesniej nie mialem takich problemow . bardzo sie z tym gryze i prosze o pomoc . Dodam ze jestem w pewnym stopniu uzależniony od masturbacji ale stopniowo rezygnuje z niej .

Dzień dobry!

Większość ludzi w początkach swojego życia seksualna doświadcza różnego rodzaju trudności, np. brak erekcji, utrata erekcji, brak kontroli nad momentem wytrysku itp. To naturalne, powszechne i kluczem jest przełamanie stresu i obaw - i podejmowanie kolejnych zbliżeń. Z czasem i rosnącym doświadczeniem będą one coraz bardziej udane.
Może Pan również osobiście skonsultować się z seksuologiem, np. w Poradni Seksuologicznej przy ul. Dolnej w Warszawie.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Przeżywanie stresu i zdenerwowania podczas współżycia ma bezpośredni wpływ na jakość erekcji. Jeżeli nie potrafi Pan samodzielnie się "uspokoić", proponowałbym konsultację seksuologiczną, podczas której mógłby Pan się troszkę "podszkolić" w zakresie fizjologii erekcji, masturbacji i orgazmu.

Pozdrawiam.