Kłopoty z osiągnięciem erekcji

Witam, mam 26 lat i jestem prawiczkiem. Wczoraj podczas próby kochania się ze swoją dziewczyną nie osiągnąłem wzwodu. Wręcz przeciwnie. Podejrzewam, że powodem był stres... Myślę, że było go dużo za dużo. Dziewczynę kocham i bardzo mi się podoba. Dodam, że wcześniej podczas pieszczot osiągnięcie erekcji nie było kłopotem. Proszę o pomoc..

Dzień dobry!

Początki życia seksualnego naturalnie wiążą się z różnego rodzaju trudnościami. Jak sam Pan się domyśla, przyczyną braku wzwodu podczas próby współżycia może być np. stres. Zazwyczaj sytuacja samoistnie poprawia się z czasem, rosnącym doświadczeniem, cierpliwością i pozytywnym nastawieniem. Jeśli tak nie będzie się dziać - proszę zgłosić się do seksuologa/ psychologa w swojej okolicy.

Pozdrawiam!

Dzień dobry. Opisana przez Pana sytuacja nie musi być powodem do niepokoju. Jest dość częsta i przyczyną zwykle jest podłoże emocjonalne, o którym Pan także wspomina. Proszę o tym rozmawiać otwarcie z partnerką i dać sobie czas, aby atmosfera podczas sytuacji intymnych była komfortowa i co raz bardziej naturalna. Gdyby jednak okazało się, że mimo to trudności nie ustępują lub wracają, warto rozważyć konsultację z psychologiem-seksuologiem. Być może problem będzie wymagał wsparcia specjalisty. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/