Epilepsja i stosowanie leków a popęd seksualny

Mam chłopaka który choruje na epilepsje i jest od mnie o 20lat starszy. Bierze neurotop i vetire. Czy te tabletki mogą mieć wpływ na jego popent seksualny? Jak chcę z nim współżyć to do niczego nie do chodzi co zrobić? Jestem młoda i bym chciała aby coś się wydarzyło

Dzień dobry!

Jest to temat do rozmowy z Pani partnerem. To on najlepiej zna historię swojego zdrowia i leczenia i to on wie, jakiego rodzaju, w jakich okolicznościach i jak często pojawiają się trudności seksualne. To on wie, czy ma/ miewa prawidłowe erekcje (np. nocne i poranne, podczas masturbacji) i jak radził sobie z zaburzeniami erekcji wcześniej, jeśli już się pojawiały.

Pozdrawiam!

Witam,

Owszem, wymienione leki jak najbardziej mogą mieć wpływ na popęd. Sama epilepsja również. Proszę porozmawiać z partnerem i wspólnie rozważyć możliwe rozwiązania, jeśli dla obojgu państwa jest to problem.

Pozdrawiam