Jak radzić sobie z silnym popędem seksualnym?

Witam 20 lat mężczyzna.Mam poważny problem z którym nie potrafię sobie poradzić, otóż od dziecka posiadam bardzo mocny popęd seksualny.Sytuacja wygląda tak że jak tylko zobaczę jakąś atrakcyjną dziewczynę lub kobięte czy to na żywo lub w telewizji to od razu czuje podniecenie i chęć odbycia stosunku seksualnego i wyładowania jego napięcia co powoduje u mnie nadmierną ruchliwość, obmacywanie penisa itd.Odczuwam również taka cheć po zjedzeniu jakiegoś porządnego posiłku w szczególności warzyw.Help
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Seks bez miłości

W wieku 20 lat popęd seksualny jest duży, jednak jak piszesz przeszkadza w codziennych sytuacjach. Można próbować farmakologicznie obniżać go. Jednaj najpierw wskazany wywiad, rozmowa. Proponuje zgłosić się do seksuologa.

Specjalista chorób zakaźnych, hepatolog i seksuolog.
0

Owszem, napięcie seksualne u 20letniego mężczyzny jest silne i trudno je czasem kontrolować. Może to być niekomfortowe, zawstydzające, a czasem wręcz bolesne. Ponadto rodzi ryzyko związane z utratą samokontroli i rozwojem większych trudności. Jednak w związku z tym, że napisał Pan, iż jest tak "od dziecka". Istnieje konieczność pogłębionego wywiadu seksuologicznego. W jakich okolicznościach i kiedy dokładnie zaczął Pan odczuwać popęd seksualny. Wcześniej jednak należałoby się zgłosić w pierwszej kolejności do lekarza seksuologa, a następnie po wykluczeniu ewentualnych przyczyn somatycznych, które też są możliwe, pracować z psychologiem-seksuologiem.

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia,
www.katarzynatulaza.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy