Zmniejszony popęd seksualny przy epilepsji

Moj chlopak choruje na epilepsje i ma zmniejszony popent seksualny i czy tak zawsze bedzie. Jak ja chce z nim pojsc do lozka to onpotrzebuje kilku godzin aby to wszystkosie rozpoczelo. Czy jeet mozliwe aby on sie zmienil czy musze znalesc sobie innego

Dzień dobry!

Epilepsja może mieć wpływ na kondycję seksualną, ale równie kluczowych jest wiele innych czynników - dotychczasowe doświadczenia, otrzymana edukacja seksualna, temperament, cechy osobowości, a także relacja między Państwem itp. Bez osobistego kontaktu, rozmowy z Państwa obojgiem, a także z samym mężczyzną, trudno określić, który z nich ma w tej sytuacji największy wpływ.
W wielu parach pojawiają się różnego rodzaju trudności seksualne i zawsze jest możliwe uzyskanie poprawy - czy to podczas pracy własnej pary, pod opieką lekarza seksuologa lub psychologa seksuologa.
Jeśli Państwa związek jest dla Pani ważny, cenny, warty pracy nad nim - zachęcam do tego.

Pozdrawiam!