Problemy z erekcją - jak im przeciwdziałać?

Witam, ostatnio zauważyłem, że nie mam porannej erekcji. Przydarzyło mi się, iż podczas stosunku mój penis nie zareagował zupełnie, nie czułem żadnego podniecenia seksualnego, co było całkowitym zażenowaniem. Ponadto ostatnio czułem jakieś małe kłucie, po lewej stronie penisa, nie był to ból, trudno to opisać. Chcę zaznaczyć że od wielu wielu miesięcy jestem ciągle zestresowany, pracuję na nocną zmianę i palę paczkę papierosów dziennie (dodatkowo mam jakaś brudną flegmę). Jak dotąd nie miałem problemów z erekcją i przeważnie poranna erekcja (w moim przypadku popołudniowa) zawsze występowała. Czy mam poważne powody do zmartwień tym problemem, co mam robić? Proszę o odpowiedź.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam,
Z pewnością wpływ na występowanie i jakość Twojej erekcji zarówno samoistnej, jak i w trakcie stosunku, może mieć gwałtowna zmiana trybu życia, stresujące sytuacje osobiste oraz nałogowe palenie tytoniu.

Zalecam uregulowanie trybu życia, odpowiednią dietę oraz ograniczenie palenia papierosów.
Jeżeli jednak problem zaniku erekcji będzie się przedłużał i będą jednocześnie towarzyszyć temu inne niepokojące objawy, zalecam kontakt ze specjalistą urologiem.

Pozdrawiam.