Problem z erekcją podczas drugiego stosunku

Witam, mam 18 lat i mam problem. Otóż współżyję regularnie z moją partnerką i mam normalną erekcję. Penis jest wtedy bardzo twardy i w ogóle, po prostu normalka, lecz po wytrysku robimy sobie przerwę, a następnie gdy moja partnerką domaga sie więcej, penis zawodzi. :( Wchodzi w taki stan, jakby "pół-erekcyjny" i nic już więcej nie da się z nim zrobić. Seks uprawiany raz lub 2 razy tygodniowo, do tego raz lub dwa razy w tygodniu się masturbuję. Nie wiem co jest przyczyną tego problemu - masturbacja? Zbyt wiele wymagań od mojego penisa? Dodam, ze prowadzę w miarę zdrowy tryb życia, uprawiam dużo sportów (akrobatyka, breakdance) trenują w codziennie prócz niedziel, alkohol spożywam sporadycznie, pale papierosy od półtora roku. Proszę o pomoc!

Witam! Na początku warto powiedzieć, że możliwości seksualne mężczyzny są z natury ograniczone. Zależą one od stylu życia, poziomu podniecenia, częstości stosunków płciowych, przyjmowanych leków oraz stosowanych używek, ale także są różne u poszczególnych mężczyzn. W Pana sytuacji zauważone osłabienie erekcji przy drugim stosunku z rzędu mogą wynikać z niezdrowego trybu życia (palenie papierosów), ale także z masturbacji, która rozładowuje napięcie seksualne. Proponuję zaprzestać palenia tytoniu oraz masturbacji, warto również zadbać o odżywanie oparte na zasadach zdrowego żywienia. Po zastosowaniu się do powyższych zasad powinien zauważyć Pan poprawę. Jakkolwiek, erekcja jest prawidłowa więc nie ma powodów do niepokoju. Pozdrawiam serdecznie!