Występowanie mocnych wzwodów po zdradzie przez żonę

Mężczyzna lat 50 . Witam.Żona mnie zdradziła po pewnym czasie od faktu poznania prawdy i przyznania sie żony do zdrady poczułem do niej mocne uczucie - to zapewne spowodowane tym że zadziałała groźba, że mogłem ją stracić i jednak jest moja.Problem w tym że mam co noc między godz. 2-4 mocny wzwód , jest to męczące bo budzę się i muszę usiąść aby mi opadł . W dzięń kiedy widzę ją prawie codziennie mam też wzwód - pytanie czy to normalne i czy wszystko ze mną jest w porządku ?

Dzień dobry!

Okres większej pobudliwości seksualnej może być związany ze szczególnym okresem w Państwa związku.
Jednocześnie jednak większość zdrowych mężczyzn ma fizjologiczne wzwody nocne i poranne. Zazwyczaj podczas snu nie zdaje sobie z nich sprawy, jest to jednak objaw zdrowia.

Pozdrawiam!