Rzadkie występowanie porannych wzwodów i osłabienie erekcji

Witam. Jestem 29-letnim mężczyzną. Kilka lat temu miałem problem ze wzwodem, prawdopodobnie przez masturbację. Od tego czasu nie uprawiałem seksu. Od pół roku nie masturbuję się. Ostatnio jak oglądałem porno i stymulowałem się ręką to prawie doszedłem na miękkim członku. B. rzadko mam też poranne wzwody. Nie mam partnerki więc nie wiem jak to by było z kobietą. Czy te sytuacje powinny mnie martwić? Raczej jestem zdrowy, często ćwiczę na siłowni. Nie biorę żadnych leków ani sterydów.

Dzień dobry.

Wydaje się, że warto przeprowadzić badania związane z poziomem np. testosteronu.
Sugerowałbym kontakt z lekarzem-seksuologiem bądź urologiem, którzy mogliby zlecić odpowiednie badania oraz, po otrzymaniu wyników, zaordynować właściwą formę pomocy.

Pozdrawiam.