Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 4 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy to objaw żylaków w jądrze?

W 12 lat stwierdzono że mam żylaki w jądrze ale można z tym żyć. Przez lata nic mi nie dokuczało. Teraz jakoś boli mnie w mosznie ale nie jądro. Nasila się gdy noszę coś ciężkiego. Czy to objaw żylaków? Dodatkowo nie mam porannych i spontanicznych erekcji a podczas masturbacji wczesny wytrysk. Nigdy nie uprawiałem seksu. Te problemy mogą być przez żylaki czy może mają podłoże psychologiczne (bo nie ukrywam że się tym przejmuję ) Czy mogę zostawić te żylaki nie leczone czy lepiej coś z tym robić?
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Stwierdzono pewną zależność pomiędzy żylakami powrózka nasiennego, a przedwczesnym wytryskiem, jednak jest bardzo mało badań dotyczących tego zjawiska. Również stres jest bardzo silnym czynnikiem wywołującym i podtrzymującym PW. Zalecam konsultację u seksuologa - jest wiele bardzo skutecznych sposobów opóźniania ejakulacji.

https://terapiaslomka.wordpress.com/

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy