Jaka może być przyczyna problemów z seksem u młodego chłopaka?

Witam. Mam 23 lata 182cm i 87 kg .. Czynnie uprawiam sport , chodzę na siłownie , biegam itp. Od pewnego czasu zauważyłem pewien problem... Mieszkam z dziewczyną od pół roku. Wszystko fajnie .. ale nie mogę się z nią dogadać w łóżku. Mianowicie : Podczas stosunku mój członek jest w zupełności suchy.., sprawia ból mi i mojej dziewczynie podczas pierwszych chwil w stosunku. Jest atrakcyjną dziewczyną wiec zastanawia mnie ten fakt. Drugi problem.. . Gdy czuję jak moja partnerka ,, dochodzi'' automatycznie bolą mnie biodra , brakuje mi sił.. Nie jest to jednorazowy przypadek.. tylko cały czas.. Zmienię pozycje i wszystko ok a gdy czuje znowu gdy jest blisko.. Brakuje sił , bolą mnie mięśnie .. Temat może wydawać się dość dziwny .. ale prawdziwy.. Dlaczego ?

Dzień Dobry.

Proponuję wizytę u lekarza seksuologa, który zbierze dokładny wywiad, zleci badania i ew. zaleci odpowiednie leczenie.

Dariusz Pysz-Waberski
facebook.com/nadzycie/
Konsultacje Skype: Wsparcie Psychomeds

Dzień Dobry Panu,

Zaprezentowane przez Pana niepokojące Pana symptomy, są wskazaniem do osobistej konsultacji seksuologicznej, do czego Pana zachęcam.

Z przesłaniem dla Pana pomyślności i radości,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605